Strona główna

Firma

Kontakt

Szukaj

 
 GREEN MARINE 
 ECL - oleje przyjazne dla środowiska 
 GREEN MACHINE 
 Produkty PANOLIN 
 Oleje biodegradowalne 
 Oleje przemysłowe 
 Oleje samochodowe 
 Oleje motocyklowe 
 Smary i spraye 
 Oleje dla przemysłu spożywczego i farmacji 
 Zastosowanie 
 FAQ - najczęsciej zadawane pytania 
 KLEENOIL Mikrofiltracja 
 Dystrybucja. Partnerzy regionalni PANOLIN 
 

Wyłączny dystrybutor
produktów PANOLIN w Polsce
40-008 Katowice
ul. Warszawska 32
tel.: (032) 608-68-43, 608-68-44
tel. kom.: 602 681 239; 602 388 962
fax: (032) 201-03-73

Mail:
pytania do firmy: aldamar@ka.onet.pl
dział Handlowy:  panolin@panolin.pl

Przedstawicielstwo w Warszawie:
tel.: 786-129-605
mail: apenkalla@panolin.pl

 
 
 


 Produkty PANOLIN    Oleje dla przemysłu spożywczego i farmacji

   Oleje dla przemysłu spożywczego i farmacji

Zaufanie to dobra rzecz, ale pewność jest lepsza

Oleje PANOLIN ORCON®
   W szerokiej ofercie Panolin bardzo ważną pozycję zajmują wysokojakościowe oleje i smary H1. Co oznacza to H1? To ni mniej ni więcej, tylko certyfikat dopuszczający dany produkt smarny do stosowania w maszynach i urządzeniach służących do przetwórstwa żywności, produkcji pasz i karmy dla zwierząt oraz do produkcji lekarstw i środków farmaceutycznych, np ich konfekcjonowania.  Certyfikat jest wystawiany przez NSF – National Sanitation Fundation i gwarantuje użytkownikom absolutną zgodność z wymaganiami dotyczącymi zdrowia i higieny.  Wszystkie produkty z segmentu PANOLIN ORCON® zostały skontrolowane i otrzymały certyfikaty NSF.

   Przy produkcja olejów ORCON®, podobnie jak przy wszystkich pozostałych produktach Panolin, zachowana jest najwyższa staranność i precyzja. Linia produkcyjna H1 jest  całkowicie odizolowana od obecności konwencjonalnych olejów mineralnych i gwarantuje absolutną czystość. Jest to w przypadku takich produktów niezmiernie ważne, bowiem nawet niewielka obecność oleju mineralnego (petrochemicznego) może być przyczyną nieprzyjemnego w skutkach skażenia, dyskwalifikującego produkt spożywczy lub lekarstwo..


   Jeżeli oleje H1 są stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem, możemy być pewni ich absolutnego bezpieczeństwa fizjologicznego.  Pamiętać jednak należy, żeby nie stosować ich w nadmiarze.
W pełni syntetyczne, wysokozawansowane techniczne oleje PANOLIN przewyższają zdecydowanie  wymagania wszystkich nowoczesnych maszyn i urządzeń, stosowanych w produkcji artykułów żywnościowych. Tym samym gwarantują użytkownikom gotowość spełnienia  ostrych wymagań również w przyszłości. Są idealnie zoptymalizowane do szerokich i zróżnicowanych zastosowań, wzmacniają efektywność produkcji. Ich bardzo wysoka czystość i długi okres użytkowania zwracają wielokrotnie nakłady poniesione na ich zakup.

   PANOLIN ORCON®:
•   gwarantują absolutne bezpieczeństwo fizjologiczne
•   są bezwonne i pozbawione smaku
•   są kompatybilne z żywnością
•   zatwierdzone przez  najważniejsze ośrodki certyfikujące

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 

   
Mapa strony